helpdesk

Vse o T-2 IP telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

helpdesk

Odgovor Napisal/-a NoName » 12. Jun 2007 ob 12:16

torej... is it just me, ali ima t2 dolocene probleme z dialplanom.
ko poklicem helpdesk (002) mi najprej rece, da sem poklical t2, oddelek tehnicne podpore, pol pa neglede na vse pove, da so trenutno vsi operaterji zasedeni in da je predvidena cakalna doma manj kot minuto (po izkusnjah bi js sporocilo zamenjal v 'predvidena cakalna doba je najmanj minuta' :evil:) no u glavnem.. neki cajta se slisi ta nova muzka na klavir, pol mi se enkrat rece da so operaterji zasedeni, da naj posljem e-mail (malo tezko, ce mi internet ne dela), faks (glede na to da mam polno razvezan dostop ter telefonijo na t2 tudi njet vazmoznu) al pa grem na spletno stran (tud ne, ane)... mi se neki cajta spila to tanovo muzko, pol pa sred lepega soncnega popoldneva preklopi na tisto 'staro' muzko k je bla pred kake pol leta. v primeru da se to zgodi (ponavad nekje v slabih treh minutah) me pol zagotovo disconnecta (dobim busy signal). klicem iz mobitelovega omrezja.
pa enkrat se je celo tak zgodilo, da se mi je en tehnik oglasu, se napol predstavu, pa me je spet disconnectal :cry:
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: helpdesk

Odgovor Napisal/-a tonimona » 12. Jun 2007 ob 14:24

Pa sem mislil, da se samo meni to dogaja.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3496
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: helpdesk

Odgovor Napisal/-a madpanter » 13. Jun 2007 ob 14:04

same here, mene so potem nazaj klical in sem se javil pa ni blo nič zvoka :?
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Nejc
Uporabnik
Prispevkov: 36
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 23:02
T-2: Še nimam

Re: helpdesk

Odgovor Napisal/-a Nejc » 3. Jul 2007 ob 18:29

Naj te seznanim... ko ti igra nova muska si dejansko v čakalni vrsti... Takoj ko ti začne igrat stara muska te ima pa nekdo na hold-u :D po nekem času te prekine in ti misliš, da te je tajnica prekinla...

Lp

buterfly
Novinec
Prispevkov: 24
Pridružen: 3. Jul 2007 ob 18:00
T-2: Že imam
Paket: 4/512

Re: helpdesk

Odgovor Napisal/-a buterfly » 3. Jul 2007 ob 18:38

Nejc napisal/-a:Naj te seznanim... ko ti igra nova muska si dejansko v čakalni vrsti... Takoj ko ti začne igrat stara muska te ima pa nekdo na hold-u :D po nekem času te prekine in ti misliš, da te je tajnica prekinla...

Lp
tako je

Odgovori