[Vodič] Pravilno izpolnjena pogodba ter ostali obrazci

Vse o T-2 internetu
Uporabniški avatar
zeecho
T-2jevec
Prispevkov: 6
Pridružen: 23. Okt 2007 ob 15:35
T-2: Še nimam
Paket: 10/768

[Vodič] Pravilno izpolnjena pogodba ter ostali obrazci

Odgovor Napisal/-a zeecho » 23. Okt 2007 ob 20:51

Pravilno Izpolnjena pogodba za Priklop na OPTIČNO OMREŽJE

NAROČNIK

1.Ime in priimek: Ime in priimek tistega, ki bo plačeval oz. se naročil na storitve T-2.
2.Naslov stalnega prebivališča: tu se napiše naslov kjer stalno živite
2.Naslov priključka: tu se napiše naslov kjer boste uporabljali storitve T-2
3.Davčna številka: davčna številka osebe, ki je pod 1. točko


KONTAKTNI PODATKI

4.Kontaktna oseba in naslov: oseba katero bodo obveščali o poteku in času izvedbe priklopa
5. Telefonska številka za kontakt: tel. št. osebe katero bodo obveščali o poteku in času izvedbe priklopa
6. E-mail: E-mail osebe katero bodo obveščali o poteku in času izvedbe priklopa

PODATKI O PRIKLJUČKU

7. Obstoječi tel. priključek: če imate navaden telefon brez ISDN označite PSTN, če imate ISDN označite ISDN,
8. Obstoječi internetni priključek: če imate KABELSKI internet označite tega, če imate ADSL označite tega
9. Obstoječi televizijski priključek: če imate TV prek KABELSKEGA omrežja označite KABELSKA TV, če imate prek ADSL označite ADSL

NAROČAM

Internet: označite paket od 10Mbit/10Mbit do 1Gbit/1Gbit, če pa interneta nočete označite BREZ INTERNETA

Telefonija: če hočete obdržati priključek pri nac. operaterju označite da želite obdržati...
če bi se radi naročili na T-2 telefonijo označite, da naročate telefonijo

Televizija: če ne bi radi imel t-2 televizije prečrtajte rubirko
če bi se radi naročili naredite križec ter vpišite koliko TV imate oz. na koliko TV boste gledali tv (dod. vmesnik 2€)

IZJAVA NAROČNIKA

tu vpišete če hočete biti v imeniku, ter izpolnite kraj ter datum ter seveda podpis

POOBLASTILA

TELEFONSKI PRIKLJUČEK
1....razmerja za tel. priključek s tel. št. : vaša telefonska številka z omrežno skupino
2....na naslovu: naslov priključka: naslov kjer uporabljate telefon nac. operaterja
3.Šifra kupca: najdete jo na zgornjem delu računa, zraven logotipa, šifra se konča z omrežno skupino oz xxxxxxx-xx
4.Naročnik tel. priključka: tu se vpiše oseba ki je naročnik tel. priključka oz. tisti na katerega so pisani računi
5.Podpis: Podpis naročnika tel. priključka

INTERNETNI PRIKLJUČEK
1. označimo kaj imamo ter kaj bi radi da nam odklopijo
2. Operater: vpišemo npr. UPC, siol, LJ KABEL
3. na naslovu: naslov priključka
4. naročniška številka: najdemo jo na računu, dostikrat pod ŠIFRA KUPCA
5.naročnik storitev: tu se vpiše oseba ki je naročnik internetnega priključ. oz. tisti na katerega so pisani računi
6. podpis: Podpis naročnika internetnega priključka

ODJAVA KABELSKE TELEVIZIJE
1. po pogodbi sklenjen z operaterjem : npr: telemach, LJ KABEL
2....na naslovu: naslov priključka
3. naročniška številka: najdemo jo na računu, dostikrat pod ŠIFRA KUPCA
4.naročnik storitev: tu se vpiše oseba ki je naročnik kabelskega priključka oz. tisti na katerega so pisani računi
5. podpis: Podpis naročnika kabelskega priključka


Navodila za Izpolnitev obrazca za PRENOS ŠTEVILKE
Slika
1.Nacionalna(značilna) številka N(S)N :To je vaša številka z reginalno številko brez ničle : 01-595-6666----->nac.št. 15956666
2.Številka računa: številka je navedena na spodnjem delu računa-v tabeli zraven specifikacije Telekoma in je 10 mestna
3.Naziv/priimek: tja moramo vpisati naziv/priimek ki je naročnik Telekoma
4.Naslov: tja moramo vpisati naslov ki je naročnik Telekoma
5.Številka in ime pošte: ja moramo vpisati številko in ime pošte naročnika Telekoma
6.Davčna številka: tu se vpiše davčno številko naročnik Telekoma
7. označimo zato ker odklapljamo telekom in prenašamo številko k T-2
8. podpis mora biti NUJNO od naročnika telekoma!!

V kratkem bo pripravil tudi kako se izpolni pogodba, aneks ter katere fotokopije boste potrebovali
Zadnjič spremenil zeecho, dne 25. Okt 2007 ob 17:40, skupaj popravljeno 3 krat.
Za kakršno koli pomoči pri ponudbah, naročanju na domu ter vprašanjih glede pravilne izpolnitve pogodb se lahko obrnete name preko ZS ali mail kukmak@gmail.com

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Re: [VODIČ]Pravilno izpolnjen obrazec za PRENOS ŠTEVILKE

Odgovor Napisal/-a pack » 23. Okt 2007 ob 23:23

Vse super, samo nekaj me moti. Če si že T-2jevec, zakaj ne objaviš službenega T-2 maila, ampak kr en gmail?? Ker mi tole malo deluje v stilu "bom vse zrihtal, tle je pa moj paypal račun za -prostovoljne prispevke-". :shock:
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

Uporabniški avatar
zeecho
T-2jevec
Prispevkov: 6
Pridružen: 23. Okt 2007 ob 15:35
T-2: Še nimam
Paket: 10/768

Re: [VODIČ]Pravilno izpolnjen obrazec za PRENOS ŠTEVILKE

Odgovor Napisal/-a zeecho » 23. Okt 2007 ob 23:56

Zakaj? Zato ker sam delam za podjetje ki dela za T-2. Plačuje me pa T-2. Sam delam več mesecev na terenu, sklepam pogodbe ter urejam vse potrebno za priklop na OPTIKO in sicer v LJUBLJANI. Na tem forumu sem pa pripravljen nuditi pomoč tistim ki bi radi postali T-2jevci. Glede maila je pa zadeva taka da nimam službenega maila saj sem pogodbeni agent, ki zbira ponudbe po terenu. Maila pa ne bom spreminjal saj uporabljam ta mail vedno in povsod 8).

Lep pozdrav Matija
Za kakršno koli pomoči pri ponudbah, naročanju na domu ter vprašanjih glede pravilne izpolnitve pogodb se lahko obrnete name preko ZS ali mail kukmak@gmail.com

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Re: [VODIČ]Pravilno izpolnjen obrazec za PRENOS ŠTEVILKE

Odgovor Napisal/-a pack » 24. Okt 2007 ob 01:04

Hehe, ok, sam potem nisi čisto pravi T-2jevec, kokr pravi tvoj status.
zeecho napisal/-a:Na tem forumu sem pa pripravljen nuditi pomoč tistim ki bi radi postali T-2jevci.
Ja, tole pa ni bilo razvidno iz prejšnjega posta. Kako pa zgleda ta pomoč? Zrihtaš preko vrste, al kako? :lol:

EDIT: Aja, hehe, ti pod "T-2jevci" verjetno misliš uporabnike T-2 storitev? Veš, je treba bit natančen pri teh pojmih.
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: [VODIČ]Pravilno izpolnjen obrazec za PRENOS ŠTEVILKE

Odgovor Napisal/-a NoName » 24. Okt 2007 ob 05:19

pack napisal/-a:Vse super, samo nekaj me moti. Če si že T-2jevec, zakaj ne objaviš službenega T-2 maila, ampak kr en gmail?? Ker mi tole malo deluje v stilu "bom vse zrihtal, tle je pa moj paypal račun za -prostovoljne prispevke-". :shock:
hehe... tule v kontekstu sm skor sebe prepoznal :lol: kar se pa moti mojga podpisa... komar je reko da lahk mam... bi blo treba server, kjer med drugim ganjam skripto k updejta plejlisto za vlc, vzdrzevat (potrebn nov disk ali dva za raid, maticna), pa sm mislu, ce je kej dobrih ljudi na tem svetu...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Uporabniški avatar
zeecho
T-2jevec
Prispevkov: 6
Pridružen: 23. Okt 2007 ob 15:35
T-2: Še nimam
Paket: 10/768

Re: [VODIČ]Pravilno izpolnjen obrazec za PRENOS ŠTEVILKE

Odgovor Napisal/-a zeecho » 24. Okt 2007 ob 09:20

pack napisal/-a:Hehe, ok, sam potem nisi čisto pravi T-2jevec, kokr pravi tvoj status.
zeecho napisal/-a:Na tem forumu sem pa pripravljen nuditi pomoč tistim ki bi radi postali T-2jevci.
Ja, tole pa ni bilo razvidno iz prejšnjega posta. Kako pa zgleda ta pomoč? Zrihtaš preko vrste, al kako? :lol:

EDIT: Aja, hehe, ti pod "T-2jevci" verjetno misliš uporabnike T-2 storitev? Veš, je treba bit natančen pri teh pojmih.
Lol seveda sem pravi t-2jeec čeprav ne delam neposredno za t-2, se pa ukvajam z njihovo ponudbo in s samim sklepanjem pogodb. Mogoče sem pa res fejker in si tega naziva na zaslužim saj sem le tisti ki po blokih mori ter teži kdo bi imel T-2. Pomoč pa zgleda tko da mi pošljete vprašanje na katerega bom odgovoril če le znam, lahko pa se zmenimo da sam pridem na dom in use uredimo tako kot je treba...

Zdej pa dost, tema ni ustvarjena za offtopic
Za kakršno koli pomoči pri ponudbah, naročanju na domu ter vprašanjih glede pravilne izpolnitve pogodb se lahko obrnete name preko ZS ali mail kukmak@gmail.com

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: [VODIČ]Pravilno izpolnjen obrazec za PRENOS ŠTEVILKE

Odgovor Napisal/-a kitl » 24. Okt 2007 ob 10:11

Folk umirite se človek vam je pripravljen pomagati a vi ga že napadate da ni pravi T2-ajec. Če ima tak naziv potem potem je že pravi, ker zastonj ga ni dobil.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: [VODIČ]Pravilno izpolnjen obrazec za PRENOS ŠTEVILKE

Odgovor Napisal/-a madpanter » 25. Okt 2007 ob 11:34

sramota use ki so ga napadli je treba bičat. Aja maš pa ZS
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: [VODIČ]Pravilno izpolnjen obrazec za PRENOS ŠTEVILKE

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 25. Okt 2007 ob 11:47

Folk, Zeecho je na uradnem seznamu neuradnikov, torej ga ni treba zayebavati. Nasprotno, glede vsega glede soglasij in priklopov, tam kjer je infrastruktura narejena, se ga lahko povpraša. :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: [VODIČ]Pravilno izpolnjen obrazec za PRENOS ŠTEVILKE

Odgovor Napisal/-a music95 » 2. Jan 2008 ob 17:26

pack napisal/-a:Vse super, samo nekaj me moti. Če si že T-2jevec, zakaj ne objaviš službenega T-2 maila, ampak kr en gmail?? Ker mi tole malo deluje v stilu "bom vse zrihtal, tle je pa moj paypal račun za -prostovoljne prispevke-". :shock:
Ja pač ma gmail. Sej jih je velik k nimajo službenga maila. Tko da ni treba gonje na temi zganjat zarad enga maila. Če kdo kj hoče mu verjetn piše pa se ne ukvarja s končnico. Konec koncev pa je gmail veliko boljši od t-2 mail.
Slika<-- Čakal 60 dni.

Bobr
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 8. Feb 2008 ob 15:23
T-2: Že imam
Paket: 10/4

Re: [Vodič] Pravilno izpolnjena pogodba ter ostali obrazci

Odgovor Napisal/-a Bobr » 12. Feb 2008 ob 16:38

Ce bi rad popravil napake ki sem jih storil ob elektronski prijavi... ali lahko popravim in se zraven podpisem da sem to res jaz popravil?

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: [Vodič] Pravilno izpolnjena pogodba ter ostali obrazci

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 12. Feb 2008 ob 16:38

seveda lahko, :)

Bobr
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 8. Feb 2008 ob 15:23
T-2: Že imam
Paket: 10/4

Re: [Vodič] Pravilno izpolnjena pogodba ter ostali obrazci

Odgovor Napisal/-a Bobr » 12. Feb 2008 ob 21:28

Se 1 uprasanje.

Kje pa dobim tole: kopija obvestila davčne uprave RS o dodelitvi davčne št. lastnika tel. priključka
To moram kot prilogo dodati obrazcu za prenos številke

In še ali mogoče kdo ve kje naj dobim mojo naročniško številko od KaTe Nova gorica.... na računu je namreč ni :S

LP

Uporabniški avatar
lazyass
Navdušenec
Prispevkov: 518
Pridružen: 1. Nov 2006 ob 01:33
T-2: Že imam
Paket: T4 optika 400/100
Kraj: LJ

Re: [Vodič] Pravilno izpolnjena pogodba ter ostali obrazci

Odgovor Napisal/-a lazyass » 12. Feb 2008 ob 21:51

1. Na tvoji davčni izpostavi oz. na davčnem uradu.
2. Pokliči na KaTe in se pozanimaj, če sploh imajo kakšno evidenco. :)

Lp Lenart
T-2 #1Slika T-2 Mobile NIMAM VEČ

Uporabniški avatar
toXic
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 11. Okt 2007 ob 20:28
T-2: Še nimam
Paket: 20/20
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: [Vodič] Pravilno izpolnjena pogodba ter ostali obrazci

Odgovor Napisal/-a toXic » 20. Okt 2008 ob 10:54

Mal čudno vprašanje. Dobil sem pogodbo po pošti in sedaj, ko jo moram vrniti me zanima ali vrnem samo obe pogodbe ali tudi splošne pogoje.
Vrjetno samo pogodbo.

P.S.:pri pogodbi podpišem samo tam kjer naročam ali podpišem tudi tam kjer ne naročam. Ne naročam tv zato pustim prazno ali ne??

Odgovori