[Naročil sem] 1/1

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
papy
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 25. Jan 2008 ob 23:17
T-2: Še nimam
Paket: /

[Naročil sem] 1/1

Odgovor Napisal/-a papy » 25. Jan 2008 ob 23:28

Pozdravljeni!

Pred dvema mescoma, približno 1.decembra sem naročil t-2 internet v poslovalnici v kranju na naslov senično 27. Oddaljenost centrale Križe cca. 2km. V hiši sta bila včasih 2 aktivna telefonska priključka, sedaj samo eden (drugi bil premeščen na drugo lokacijo).

Naročil sem in ternet hitrosti 1/1 na sledeči naslov, ter jim razložil da je bil včasih telefonski priključek sedaj ga pa ni. Po nekem času sem dobil odgovor da ni možno imeti priključka ker ni proste parice.

Zanima me po kakšni poti naj pridem do interneta. Obstaja več možnosti:
- da je telekom zavrnu priklop (kao da ni proste parice)
- da resnično ni proste parice
- da na telefonsko številko ki je aktivna naročim ponovno internet
- da naročim internet pri drugem ponudniku (siol - dobil odgovor da je internet možno dobiti)

Če je le mogoče prosim za pomoč oz. nasvete.

LP Simon

PiT
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 19. Dec 2007 ob 18:17
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Novo mesto

Re: [Naročil sem] 1/1

Odgovor Napisal/-a PiT » 26. Jan 2008 ob 02:52

Kakor je meni znano: Če ti je siol dov pozitiven odgovor, pošli to na t-2 oz. pokaži tam v poslovalnici, in potem bo t-2ju lažje dobit pozitiven odgovor od telekoma ko bo dal poizvedbo. Vsaj zdi se mi da gre tako.

papy
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 25. Jan 2008 ob 23:17
T-2: Še nimam
Paket: /

Re: [Naročil sem] 1/1

Odgovor Napisal/-a papy » 27. Jan 2008 ob 19:00

Potrditev sem dobil po telefonu, tko da nimam nobenga papirja da je možno itd. Nwem kje bi sploh dobu pisno od siola.

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: [Naročil sem] 1/1

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 27. Jan 2008 ob 22:15

Naroči še internet pri Siolu (pa minimalno 4mb/s, ker s tem tvoj prikluček omogoča VDSL), pa če dobiš od njih pogodbo za podpis in s tem odobren Siolov internet.
Ne podpišeš pogodbe ampak jo neseš na T2 in potem na podlagi te pogodbe lahko urgirajo pri Telekomu.

lp,Ika13
lp, Ika13

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: [Naročil sem] 1/1

Odgovor Napisal/-a RobertM » 27. Jan 2008 ob 22:22

Ika13 napisal/-a:Naroči še internet pri Siolu (pa minimalno 4mb/s, ker s tem tvoj prikluček omogoča VDSL), pa če dobiš od njih pogodbo za podpis in s tem odobren Siolov internet.
Ne podpišeš pogodbe ampak jo neseš na T2 in potem na podlagi te pogodbe lahko urgirajo pri Telekomu.

lp,Ika13
HA HA HA - na nasemu koncu pogodbo podpises sele TS monterju,ko ti namesti zadevo ali dostavljalcu opreme :neutral:
Dve leti sem se "spolno ubadal" z TS-Siol navezo,pa sem dobil v roke samo ENO pogodbo sprintano v Teletrgovini(toliko,da se me je znebil)podpisano od nikogar,pa se ta je po parih urah,ko so me klicali,da ne bo nic letela mimo parih glav v isti teletrgovini :mrgreen:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

papy
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 25. Jan 2008 ob 23:17
T-2: Še nimam
Paket: /

Re: [Naročil sem] 1/1

Odgovor Napisal/-a papy » 14. Feb 2008 ob 16:53

Zj pa tko, kdor mi lahko svetu kogarkoli, ki bi mi lahko pomagou ali zrihtou t-2 na tem naslovu se priporočam. Prosm če mi odgovor napišete v pm. Prosm.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: [Naročil sem] 1/1

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Feb 2008 ob 17:01

Pokliči na SiOL in vprašaj, če je možno dobiti 1 mega internet in pa 1 televizijo. Če boš naročil samo 1 mega interneta, te lahko dajo na dvojčka ali četrvorčka. Če boš pa zahteval tudi televizijo, ti pa morajo dati celo parico, saj na unih njihovih dvojčkih ne dela, ker zaseda preveč pasovne širine.
Optika 100/10

Odgovori