DVD snemalnik

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Boris 07
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 21. Apr 2008 ob 18:20
T-2: Že imam

DVD snemalnik

Odgovor Napisal/-a Boris 07 » 21. Apr 2008 ob 18:57

Zdravo!
Imam STB Motorolo na katerega imam priključen DVD snemalnik z diskom. Težava je v tem, da ne morem snemati enega programa, gledati pa drugega. Če nastavim snemanje različnih programov npr. za en teden bo snemalnik posnel samo program, ki je bil vklopljen zadnji. Ali obstaja kakšna rešitev?

Hvala za odgovor!

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: DVD snemalnik

Odgovor Napisal/-a KoMar » 21. Apr 2008 ob 19:01

Ne. Sej verjetno si opazil, da STB naenkrat sprejema le en kanal, ane? :rtfm:

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: DVD snemalnik

Odgovor Napisal/-a andrejs » 22. Apr 2008 ob 14:30

IP STB je zelo zabita stvar, ali pa T2 še ni SW napisal do konca. (pa ga tudi nebo, ker rajši ponuja svoj PVR).

Na skoraj vseh STBjih (DVB-C,S) lahko nastaviš da se sam ob določenem času preklopi na določen program in se po določenem času tudi sam izklopi,
Še vedno ne moraš hkrati snemati in gledati dva različna programa, samo pomagaš si lahko ko greš od doma in želiš posneti dve različni stvari.

Edina napaka pri tem je da moraš pač dvakrat nastaviti programski timer (posebaj za rekorder in posebaj za STB)
Slika

neliT
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 5. Jun 2008 ob 23:10
T-2: Še nimam

Re: DVD snemalnik

Odgovor Napisal/-a neliT » 5. Jun 2008 ob 23:22

Živijo!

Mene pa nekaj zanima. Ker živim na takem mestu, da nimam druge variante, se odločam za T2 TV. Kot sem na forumih lahko prebrala, se z
DVD snemalnikom lahko snema le vključeni program na TV. Zanima me sledeče: je možno snemati nek program tudi če TV ni vklopljena?

In še: če želiš nekaj snemati in nekaj drugega gledati - je sploh kakšna varianta (nisem nek TV fan, tko da se na te zadeve spoznam le kolikor je potrebno da dela in bom zelo hvaležna kakšnega nasveta :) )? Če sem prav razumela, sem nekje brala nekaj od dveh vmesnikov. Pri navadni naročnini dobiš en vmesnik, na katerega lahko priklopiš 3 TV ali dobiš 3 vmesnike?

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: DVD snemalnik

Odgovor Napisal/-a KoMar » 5. Jun 2008 ob 23:27

Snemaš lahko seveda tudi ob izklopljeni TV. Vsak TV potrebuje svoj vmesnik.

stripy
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 2. Apr 2008 ob 10:42
T-2: Že imam
Paket: FTTH - trojček

Re: DVD snemalnik

Odgovor Napisal/-a stripy » 6. Jun 2008 ob 09:49

Lahko naročiš dva STB vmesnika in doplačaš za drugega 2€. Potem na enega priklopiš TV na drugega pa snemalnik. Tako lahko gledaš en program, snemaš pa drugega. Samo paziti moraš, da ko snemaš, skriješ tisti STB, drugače z daljincem prestavljaš oba hkrati.

neliT
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 5. Jun 2008 ob 23:10
T-2: Še nimam

Re: DVD snemalnik

Odgovor Napisal/-a neliT » 6. Jun 2008 ob 17:47

Hvala za informacije!

Odgovori