TV nasplošno

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
zigatzn
Faca
Prispevkov: 120
Pridružen: 16. Jul 2007 ob 16:21
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga, 3×IP TV

TV nasplošno

Odgovor Napisal/-a zigatzn » 26. Sep 2008 ob 16:16

Imam kar nekaj vprašanj, danes so mi priklopili optiko in TV pa pač še ostalo!

1. Malo sem razočaran me moti SLIKA TELETEXTA oziroma pisava, se da to kakorkoli spremenit n boljše...

2. Ali je možno programe si shranit (npr. POP TV na kanal 1?)

3. Ko gledam programe pol kar naenkrat ni več številk pač tisto zgori ko piše ni nič, niti kateri kanal je, včasih jih kar zmanka pol drugič pa so... (takarat tudi tipke 1-9 ne delajo)...

Drugače je pa superca tole, mal bo treba še kablovje uredit pa se navadit na menije in možnosti ki so nudene!

To je zaenkrat prvi vtis!

Hvala za odgovore!

bradek

Re: TV nasplošno

Odgovor Napisal/-a bradek » 26. Sep 2008 ob 16:21

1. Če imaš Motorolo, potem je TTX odjemalec na samem STBju, kar omogoča najboljši možni sprejem TTX signala. Predlagam da uporabljaš tega, in ne tistega, ki je vgrajen v TV
2. Seveda, ustvari si uporabniški profil (ustvariš lahko 4 - rdeč, zelen, rumen, moder - barvni gumbi na daljincu služijo kot shortcut), in v možnostih urediš vse potrebno
3. Tvoj TV sprejemnik ti samodejno prilagaja sliko (povečuje, reže ipd), da bi video prikazal na čim večji površini (t.i. "smart" funkcije) ter zato odreže tudi uproabniški vmesnik T-2. Izklopi funkcijo smart, oziroma nastavi format slike na 16:9, ter v "Nastavitvah naprave" na STB sprejemniku izberi 16:9 format slike.

zigatzn
Faca
Prispevkov: 120
Pridružen: 16. Jul 2007 ob 16:21
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga, 3×IP TV

Re: TV nasplošno

Odgovor Napisal/-a zigatzn » 27. Sep 2008 ob 23:36

To sem malo pogledal, hvala, zdej imam pa dve novi težavi, ko želim poslušat radio mi ne predvaja antene ekspresa, aktual,hit (samo slovenija 1), ter vse tuje pink,hayat... zdej zakaj teh slovesnkih ''komericalnih'' noče predvajat...?

Naslednji problem je ko imam motorolino škatlico recimo ugašnjeno pol ko jo želim prižgat daljinec sploh ne funkcionira se noče prižgat ko dam potem motorolino škatlico iz elektrike in ponovno notri (''resetiram''), nato daljinec spet začne delat...to se mi naredi 1 na 10 vžigov...mogoče ima kdo podobne težave?

Hvala

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2771
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: TV nasplošno

Odgovor Napisal/-a Jaka » 27. Sep 2008 ob 23:46

Glede za vžig motorole se meni to občasno zgodi pri motoroli 1910.

zigatzn
Faca
Prispevkov: 120
Pridružen: 16. Jul 2007 ob 16:21
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga, 3×IP TV

Re: TV nasplošno

Odgovor Napisal/-a zigatzn » 28. Sep 2008 ob 09:43

Jaz imam VIp1510...kaj pa glede radisjkih postaj, ti delajo...meni sploh nočejo, nalagajo se mi recimo 5 minut pa nič npr. RADIP SLOVENIJA 1 pa takoj začne predvajat in tudi ostali izven slovenski programi delajo bp!

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2771
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: TV nasplošno

Odgovor Napisal/-a Jaka » 28. Sep 2008 ob 12:40

Pri radijskih postajah imam tudi jaz isto.

Odgovori