Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 11. Okt 2008 ob 14:58

Ker se je moj predragi T2 začel mesec ali dva nazaj kupčkati s shemami in nas pošiljal na nek teleing, smo kot vjerni psi, seveda takoj preklopili na Teleing. S tem smo seveda odjavili osnovno shemo T2 in vse programe vzeli pri Teleingu. Pred kratkim nas T2 povabi nazaj v svoja nedrja, in ker se mi je račun v zadnjem mesecu povečal nenormalno zaradi vseh nekih shem in programov, sem ukinil HBO in Teleing, da bom preklopil nazaj na T2, ki je uvedel neke nove programe.

E, dragi moji tukaj se pa ustavi.

Danes zjutraj sin prižge T2 in me kliče v službo cel objokan, da ni nobenih programov več. Nekako ga pomirim, da bom uredil, ko pridem domov. Jeba .. hočem skleniti naročnino a mi napiše, da jo lahko le enkrat mesečno.
Kličem HD in mlad gospodič mi ne more pomagati, zahtevam njegovega nadrejenega, ker je nedopustno, kaj si je T2 privoščil, a je "zaseden". Ker sem bil totalno razpizdjen sem rekel, da bom počakal na liniji .. 16 minut se je obrestovalo. Javi se gospod, preslišal sem priimek (pohvalno, da se je predstavil, če se že mi moramo) in mu ponovim, da je nedopustno, da me t2 v dobi optike inakjazsevemčesa presatvlja nazaj za 20 let in me pusti z 8 programi!!! .. do konca meseca!?

Gospodje (neuradni ali uradni BMK) .. če najdem v tem trenutku najblažjo besedo, bom napisal da se u iber zajebavate z naročniki.
Kje imate zapisano, da je menjava sheme možna enkrat mesečno? Kdo si je izmislil vse te sheme in pakete, da smo uporabniki totalno zmedeni. A si vi predstavljate gospo svojih 55 let, da ureja tole kar jaz danes!? Pa se imam za dobro informiranega človeka, kar se tiče tehnologije IPTV pa računalnika pa še česa ..

.. do sedaj se nisem kaj pretirano oglašal oz. "javno" pritoževal .. ampak tole je pa zajebavanje naročnikov .. sramot, da si privoščite to z nami, ki Vam dajemo plače .. ja, mi Vam jih dajemo, ker mi plAčujemo te naročnine. Me je kar strah računa konec meseca, kaj vse bo na njem.

SRAMOTA

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 11. Okt 2008 ob 15:26

hja kaj hočeš je pač tako,ko je treba povedat slabosti drugih firm veselo razglabljajo, ko pa jim dokazano pokažeš na njihove slabosti pa vse utihne. tudi sam sem že pred tednom dni zastavil vprašanje glede prehoda iz teleinga na paket ukinjamo čas, pa mi do sedaj še ni nihče nič odgovoril, nakar sem sam začel sumit o tem da sem nekoč nekje že sasledil da se paketi lahko menjavajo 1 krat mesečno, zato bom sam počakal še par dni da mi poteče ta mesec pa bom potem spreminjal , da ne padem v štalo kakeršno opisuješ ti in že tudi nekateri pred tabo :nevem:
zavedam se tudi da neuradni t-2 jevci, niso dolžni nobenih pojasnjevanj , ter da je vse kar storijo njihova dobra volja, za kar se jim tudi zahvaljujem, ko sem bil deležen njihove pomoči, predvsem NNjeve.
ne rarumem jih pa kako lahko večina hitro komentira če se komentira o dobri plati t-2ja, ko pa omeniš kakšno utemeljeno kritiko pa ne komentira nihče, tu mora žal spet v ospredje postavit NNja, ker pač največ komentira a le določene zadeve določene pa vztrajno ignorira :nevem:
LP Robert

ABS
Model
Prispevkov: 301
Pridružen: 21. Sep 2008 ob 15:54
T-2: Že imam
Paket: 10/2 + TV + TEL
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a ABS » 11. Okt 2008 ob 15:39

Balonar pejt v:
- uporabniške nastavitve (čistona dnu)
- naročnine
- TV programi in dodatni programski paketi
- Dodatni programski paketi

in mi povej katere klučavnice imaš odkenjene

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 11. Okt 2008 ob 15:59

Kolikor sem jaz razumel neuradnike tukaj na forumu, se naročnina za posamezni paket lahko spremeni samo enkrat mesečno, kar pa naj ne bi veljalo za TV priključek kot celoto (govorim o prehodu med T-2 shemo in Teleing shemo). Torej, če si pred manj kot mesecem dni šel na Teleing, pa želiš sedaj nazaj, ti MORAJO vzpostavit enako stanje, kot si ga imel pred odhodom na Teleing. Ne moreš pa recimo imeti nekega paketa (recimo HBO ali T-2 osnovni) naročenega samo 3 dni.

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 11. Okt 2008 ob 16:40

@ABS: odklenjen imam samo paket za odrasle (teleing) . tega sem danes namreč lahko vklopil!
@kokica2000: "bodo neki porihtal, ko pride programer na siht v ponedeljek", se je glasil odgovor nadrejenega na HDju .. :namrec:

.. in do ponedeljka gledamo 8 programov .. pravzaprav več kot pred 20-imi leti .. sem bil krivičen v prvem postu :jao: :jao:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8496
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Okt 2008 ob 17:43

Ne zdej imaš še šest programov za odrasle se pravi skupaj 14 to je že pravo razkošje.
Slika


Lp, Kitl

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 11. Okt 2008 ob 21:28

:nevem: V videoteki je 15 novih filmov.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Mark » 11. Okt 2008 ob 21:44

Balonar glede tega sem te jaz že vnaprej obvestil. Ti javim na zs.

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 11. Okt 2008 ob 22:02

Mark se spomnem ja.. hvala .. ampak to je nedopustno .. in to sem prvič izvedel od tebe .. nikjer nič ne piše.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Cobane » 12. Okt 2008 ob 11:13

Nisi prvi, ki so mu odletele varovalke... meni so že prevečkrat. Prav zajebavajo se z nami... pa naj bo to TV, UMTS...

Potem se pa še norca delajo in pravijo, zakaj ste pa zamenjali paket... če ga ne bi, se to nebi dogajalo.

Potem se pa še upajo reči, da pri njih ni vezave... kako je ni, če uporabnik ne more menjati sheme takrat, ko bi jo želel!

Mutibariči na kubik!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 12. Okt 2008 ob 11:20

ja tudi sam imam občutek da se je s strani t-2 začelo preveč komplicirat - mutibarit, če se dajo preko vmesnika spreminjat nekateri paketi ne vidim razloga zakaj se potem ne dajo vsi, pol nam pa neke buče kotalijo z redovalnicami ipd, naj prvo zrihtajo da se bodo na vmesniku urejale stvari povezane z tvjem, ne polovičarsko, pol pa naj eksperimentirajo z zadevami ki nimajo veze z tv zarad mene lak pol tud volitve naredijo preko vmesnika(za novega škofa) :pivo:
LP Robert

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 12. Okt 2008 ob 15:38

Še dobro, da imam vgrajene avtomatske varovalke. :owned:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3496
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a madpanter » 12. Okt 2008 ob 19:31

jah telekom style moraš razumet da je kar nekaj ljudi na vrhu pri t-2 iz telekoma :mrgreen: bo trea se malo pocakat preden grem an t-2 umts ker da placujem da sem testni uporabnik pa no thanks :hmm:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 13. Okt 2008 ob 08:09

Mark, predvidevam, da se bo tole danes uredilo. Hvala lepa!

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 13. Okt 2008 ob 12:46

no, gospod (D.) na HD si ni pustil dopovedati, da so me vrnili v kameno dobo, ker nekdo ne zna zračunati določen delež od zneska in me je neusmiljeno zavrnil, da naj kar naročim Teleing shemo.

Jaz sem jo odjavil, ker je ne želim imeti !!!! :jao: :grr:

P.s. uro imate za eno nazaj na serverju
Zadnjič spremenil Balonar, dne 13. Okt 2008 ob 12:48, skupaj popravljeno 1 krat.

Odgovori