Vezava za 24 mesecev in sprememba naslova

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Fanatic
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 21. Apr 2012 ob 15:01
T-2: Že imam
Paket: T4 Paket

Vezava za 24 mesecev in sprememba naslova

Odgovor Napisal/-a Fanatic » 21. Apr 2012 ob 15:12

Pozdravljeni.

Pred dvema tednoma sem s T-2 sklenil pogodbo za optični T4 paket in sicer z 24-mesečno vezavo. Ker se nameravam preseliti in zato spremeniti naslov me zanima ali lahko T-2 storitve nemoteno brez prekinitve pogodbe uporabljam naprej na drugem naslovu, če je na tem naslovu prav tako možen priklop T4 paketa preko optike?

Ne bi rad prekinjal pogodbe, ki sem jo pred kratkim podpisal, saj storitev po akcijski ceni niti koristil nisem, ker sem v omrežje priklopljen šele slaba dva tedna. Rad bi samo spremembo naslova na pogodbi, storitve po pogodbi pa nemoteno uporabljal dalje na drugem naslovu.

Zanima me, kakšen je postopek glede tega.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9160
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Vezava za 24 mesecev in sprememba naslova

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 21. Apr 2012 ob 15:42

odgovor je ne

priključe se veže na naslov, potrebno prekiniti na tem naslovu, plačaš pogodbeno kazen in na drugem naslovu na novo skleneš naročniško razmerje

ali če najdeš nekoga drugega ki bo na tem naslovu prevzel in uporabljal ta priključek.

Fanatic
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 21. Apr 2012 ob 15:01
T-2: Že imam
Paket: T4 Paket

Odgovor Napisal/-a Fanatic » 21. Apr 2012 ob 15:55

Se pravi si iz tega vidika dobesedno prisiljen nadaljni dve leti ostat na nespremenjeni lokaciji. Malo zgrešena logika.

In če priključek prevzame nekdo drug, le-ta pa noče T4 paketa in hoče recimo uporabljat samo telefonijo. Kaj v takem primeru?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9160
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Vezava za 24 mesecev in sprememba naslova

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 21. Apr 2012 ob 16:20

če si se vezal moraš imeti ta paket 24mesecev (edimo mogoče bi se dalo na dražjega- nisem prepričan, cenejšega vsekakor ne)
dobil si 3 mesece po 1eur, (osnovni t4) in pogodbena kazen je mislim da okoli 96eur če se ne motin, ne glede v katerem mesecu prekineš, takšna je pogodba.

Uporabniški avatar
toXic
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 11. Okt 2007 ob 20:28
T-2: Še nimam
Paket: 20/20
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: Vezava za 24 mesecev in sprememba naslova

Odgovor Napisal/-a toXic » 21. Apr 2012 ob 17:18

Jp :D

Siol ima malo drugače. Vsak mesec se mi zniža kazen za 5€, tako da si po 24mesecih na 0€ :D

Odgovori