VARNOSTNI PAKET PANDA

Vse o T-2 internetu
Odgovori
strom
Legenda
Prispevkov: 1260
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

VARNOSTNI PAKET PANDA

Odgovor Napisal/-a strom » 17. Mar 2014 ob 11:22

T-2 je dodal varnostni paket Panda.

vir: http://www.t-2.net/internet/ostale-storitve/panda

Kakšno imate kaj mnenje o tem? Jaz še vedno ostajam pri svojemu antivirusu.

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Re: VARNOSTNI PAKET PANDA

Odgovor Napisal/-a oyoy » 17. Mar 2014 ob 12:16

že nekaj časa imam na enem od prenosnikov nameščen Panda Cloud Antivirus Free Edition in moram priznati, da se zadeva lepo obnese. nezahteven za sistem, prijazen do uporabnika.
Slika

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2768
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: VARNOSTNI PAKET PANDA

Odgovor Napisal/-a Jaka » 17. Mar 2014 ob 21:51

Super vse pohvale T-2-ju.

Uporabniški avatar
albrehti
Faca
Prispevkov: 168
Pridružen: 23. Dec 2012 ob 19:33
T-2: Že imam
Paket: T-3 GIGA - VDSL
Kraj: Žiri

Re: VARNOSTNI PAKET PANDA

Odgovor Napisal/-a albrehti » 18. Mar 2014 ob 20:56

Preko servisnih strani sem poskušal naročiti varnostni paket Panda – Global protection. Ko sem na podstrani »servis.t-2.net/sprememba-storitev/ostalo« pri varnostnem paketu Global Protection pritisnil tipko »NAROČI«, se mi odpre pogovorno okno z Licenčno pogodb za končnega uporabnika z vsebino (zaradi dolžine je naveden samo del teksta):
»<html xmlns:v="urn:schemas-microsoft-com:vml" xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office" xmlns:w="urn:schemas-microsoft-com:office:word" xmlns:m="http://schemas.microsoft.com/office/2004/12/omml" xmlns="http://www.w3.org/TR/REC-html40">< head>< meta http-equiv=Content-Type content ... in tako naprej «, v glavnem - neberljivo.

Seveda, zaradi nečitljivosti ličenčne pogodbe nisem nadaljeval s postopkom naročanja.

Za vsak slučaj sem poskusil tako z IE, kot s Firefox brskalnimom.

Pisal na info.t-2.net, pa nisem dobil odgovora, razen tistega avtomatsko generiranega "Prejeli smo vaše elektronsko sporočilo. ..."

:grrpc:
Ivan
└---┬-x-┬----┘

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2768
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: VARNOSTNI PAKET PANDA

Odgovor Napisal/-a Jaka » 27. Mar 2014 ob 01:49

Ali ta Panda podpira Windows 8.1? Meni noče namestit popravkov. Povleče jih dol namesti jih ne.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: VARNOSTNI PAKET PANDA

Odgovor Napisal/-a Mark » 27. Mar 2014 ob 20:25

albrehti napisal/-a: ......
Za vsak slučaj sem poskusil tako z IE, kot s Firefox brskalnimom.
.....

:grrpc:
Meni normalno odpre. Ko kliknem gumb naroči se mi odpre novo okno z licenčno pogodbo.

Slika

jump
Znanec
Prispevkov: 52
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 22:38
T-2: Že imam
Paket: 10/4
Kraj: v eni luknji

Re: VARNOSTNI PAKET PANDA

Odgovor Napisal/-a jump » 27. Mar 2014 ob 22:08

sicer čisto po pravici povedano so vsi antivirusi-čiste bale :owned: .Ga nimam nobenega že cca 10+let pa še vedno nisem naletel na pravega :oops:
edina zadeva ki teče poleg je spybot SD,ker tudi edini opravi svoje delo katero se od njega pričakuje :namrec: opozori pred bilo kakšnim posegom v register
:pivo:

Najboljši antivirus si sam ;-) ,če pa si namenjen kot tarča ti pa tudi tank spredaj ne pomaga :hudicek:
za ljubitelje HC akcije :beri: instalirajte poljubni antivir.,sveža instalacija winsov,zaženi in ups :arrow: nujno posodobite antivirus,zaključek po celotnem pregledu= :plosk: vaš računalnik je v top formi
sedaj pa ponovite to z xy verzijami antivirusov in xy krat in poglejte rezultat ko se vrnete na prvega : ups nujno posodobite....etc

antivirus :jao:

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: VARNOSTNI PAKET PANDA

Odgovor Napisal/-a dal » 28. Mar 2014 ob 09:51

Vsak dan se pojavi okoli 100.000 novih škodljivih programov, zato morajo programi posodabljati podpise večkrat dnevno. V zadnjem času se uporabljajo tudi oblačne rešitve, ki omogočajo zaznavo škodljivih programov s preverjanjem kontrolnih vsot pognanih programov preko spleta.

Nekateri izkoriščajo tudi napake v programih in spletnih brskalnikih, pred katerimi te pazljivost ne zaščiti (trenutno se širijo okužena sporočila, ki izkoriščajo napako v Wordu, ki se sproži že ob predogledu sporočila).

Dodatno pa je vedno več problematičnih programov tudi za Android, kjer uporabnik ne more vedeti, kaj program počne v ozadju.

Uporabniški avatar
albrehti
Faca
Prispevkov: 168
Pridružen: 23. Dec 2012 ob 19:33
T-2: Že imam
Paket: T-3 GIGA - VDSL
Kraj: Žiri

Re: VARNOSTNI PAKET PANDA

Odgovor Napisal/-a albrehti » 28. Mar 2014 ob 19:47

Mark napisal/-a:
albrehti napisal/-a: ......
Za vsak slučaj sem poskusil tako z IE, kot s Firefox brskalnimom.
.....

:grrpc:
Meni normalno odpre. Ko kliknem gumb naroči se mi odpre novo okno z licenčno pogodbo.
So porihtal, tako, da že uporabljam.
Ivan
└---┬-x-┬----┘

Odgovori