Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3499
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a madpanter » 13. Okt 2008 ob 12:48

Pošlji dopis da odjavljaš IPTV priključek in naslednji dan pa spet sklepaš pogodbo za IPTV :? druge fore ti neznam povedat :? mogoče bi pa celo delalo lahko pa da tui ne :nevem:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 13. Okt 2008 ob 12:55

Bi mi dal na ZS prosim podatke da preverim točno kaj so naredili in poskusim, da vklopijo tako kot želiš,
prav tako bi te prosil za ime vodje s katerim si imel opravka
Zadnjič spremenil slow_slow, dne 13. Okt 2008 ob 12:57, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Mark » 13. Okt 2008 ob 12:57

Balonar napisal/-a:Mark, predvidevam, da se bo tole danes uredilo. Hvala lepa!
Prav imaš, ni za kaj.

ps. Glede ure (časovni pas) pa si jo nastaviš v tvojem profilu na forumu.

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 13. Okt 2008 ob 16:13

Najlepša hvala Marku in slow_slow za hitro urejen problem. :car: TV dela ...

Le želeli bi si lahko, da bi kompleten helpdesk imel malo več volje in fleksibilnosti z nami (verjamem, da včasih tečnimi) strankami, ne pa da takšne stvari, urejamo preko neuradnega foruma :namrec:

Uporabniški avatar
Pizzicato
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 25. Avg 2006 ob 16:13
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Pizzicato » 14. Okt 2008 ob 07:12

No, včeraj se je meni pripetila enako štorija. Na T2 in Teleing sem poslal fax, da prekinjam Teleing shemo in da bom preko IPTV vmesnika naročil T2 Osnovno programsko shemo. Popoldan sem ugotovil, da nisem več na Teleingu (prikazal se je logotip T2). Preko IPTV vmesnika sem hotel naročiti Osnovno programsko shemo, a žal ni šlo, saj naj bi bilo dovoljeno samo en krat v mesecu spreminjat shemo (hecno, jaz sem jo samo julija ko smo šli na Teleing). Kličem na HD, fant pa mi reče, da naj do jutri počakam (to je danes). Glede na prakso, sem v dvomih da bo danes res že možno naročiti Osnovno programsko shemo, pa še par paketov zraven...
Slika

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a shorto » 14. Okt 2008 ob 13:44

Balonar, če si z takom pristopom poklical na HD ni čudno da ti noben ni pomagal, vse se da zrihtat če samo nisi tečna stranka, vrjemi sam sem tudi na HDju če bi mene dobil in prijazno povedal kaj je problem, bi ti ga tudi jaz rešil oz. bi posredoval naprej tistim ki imajo to čez, čez en dan bi zadeva delovala, če boš pa ti poklical se drl da si v kameni dobi in podobno pa vrjemi da se bo vsak manj potrudu. Pa ne da ti zdaj nekaj pametujem ali pa karkoli samo da neboš govoril kak se nič ne potrudimo in da moraš vse rešovati na forumu...

Pizzicato, pošlji ID priključka na PM, če še nebo delovalo danes.

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Balonar » 14. Okt 2008 ob 13:58

shorto .. brezskrbi, da nisem mozoljast 20 letnik, ki se mu dopade nadirati vse živo po telefonu. Ampak, če nekomu ne morem dopovedati določenih stvari, potem tudi dvignem glas. Pogovor je trajal cca. 10 minut. Verjemi mi, da je bil glas dvignjen šele v drugi polovici pogovora.

Vem, da lepa beseda lepo mesto najde ..

Uporabniški avatar
Pizzicato
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 25. Avg 2006 ob 16:13
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a Pizzicato » 14. Okt 2008 ob 14:52

Seveda danes še ni delovalo, zato sem poklical na HD, kjer mi je fant rekel da moram pisno sporočit da želim na osnovno prog. shemo. Ko sem rekel, da sem to storil že včeraj mi je svetoval da zbrišem obstoječ profil. Ko sem to storil, je zadeva čudežno začela delovati, brez da bi kaj ročno preko IPTV sklepal naročnino. Kakorkoli, glavno da sedaj deluje. :car:
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 14. Okt 2008 ob 15:21

shorto napisal/-a:Balonar, če si z takom pristopom poklical na HD ni čudno da ti noben ni pomagal, vse se da zrihtat če samo nisi tečna stranka, vrjemi sam sem tudi na HDju če bi mene dobil in prijazno povedal kaj je problem, bi ti ga tudi jaz rešil oz. bi posredoval naprej tistim ki imajo to čez, čez en dan bi zadeva delovala, če boš pa ti poklical se drl da si v kameni dobi in podobno pa vrjemi da se bo vsak manj potrudu. Pa ne da ti zdaj nekaj pametujem ali pa karkoli samo da neboš govoril kak se nič ne potrudimo in da moraš vse rešovati na forumu...
Shorto, ta izjava, da se stvari rešujejo glede na simpatičnost stranke, upam, da je izmišljena in da se v praksi ne dela tako. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a shorto » 14. Okt 2008 ob 16:31

tonimona, hotel sem le povedati da če se lepo pgoovarjaš z operaterji da se bo tudi ta bolj potrudil zate oz. mu bo večji užitek rešiti zadevo, kot poslušati enega kekca ko se dere u 3 krasne ko mu ne moraš nič dopovedati ane ;).

Balonar, da neboš mislil mazoljastni 20 letniki se najmanj derejo, če bi bil 60 let stara babica bi se te bolj bal :) :)

Uporabniški avatar
WAR-DOG
Faca
Prispevkov: 114
Pridružen: 30. Okt 2007 ob 16:21
T-2: Že imam
Paket: 10/10 FTTH + 2xTV
Kraj: Murska Sobota / Ljubljana

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a WAR-DOG » 24. Okt 2008 ob 22:01

predlagal bi enotedensko testiranje paketov, pa se potem uporabnik odloči katere pakete bo imel ali pač?

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 24. Okt 2008 ob 23:18

tonimona napisal/-a:
shorto napisal/-a:Balonar, če si z takom pristopom poklical na HD ni čudno da ti noben ni pomagal, vse se da zrihtat če samo nisi tečna stranka, vrjemi sam sem tudi na HDju če bi mene dobil in prijazno povedal kaj je problem, bi ti ga tudi jaz rešil oz. bi posredoval naprej tistim ki imajo to čez, čez en dan bi zadeva delovala, če boš pa ti poklical se drl da si v kameni dobi in podobno pa vrjemi da se bo vsak manj potrudu. Pa ne da ti zdaj nekaj pametujem ali pa karkoli samo da neboš govoril kak se nič ne potrudimo in da moraš vse rešovati na forumu...
Shorto, ta izjava, da se stvari rešujejo glede na simpatičnost stranke, upam, da je izmišljena in da se v praksi ne dela tako. :namrec:
Jaz sem eden izmed reševalcev napak, ki jih HD prijavi,
in še nisem po simpatičnosti stranke še reševal napak, vedno naredim vse kar lahko z moje strani,
sem pa že slišal veliko krepkih, pa čeprav zaradi banalnih stvari, ki niso bile niti v naši pristojnosti.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Danes so mi odletele varovalke ... zaradi T2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 25. Okt 2008 ob 09:44

Pohvale vredno in kot sem napisal, upam, da se je shorto samo nerodno izrazil.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Odgovori