T-2 katastrofa

Splošni pogovori o T-2
NOD 32
Navdušenec
Prispevkov: 523
Pridružen: 1. Avg 2007 ob 09:28
T-2: Že imam
Paket: 10/2 + IPTV + IPTEL
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a NOD 32 » 26. Nov 2007 ob 06:57

Če ti pa je v mobilca pretežko napisat wap.t-2.net, se pa pejt solit
Na T-2 sem spravil že 1250 uporabnikov :cool:

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 26. Nov 2007 ob 07:12

Dobr da je to navedeno em kje že?

pagatz
Novinec
Prispevkov: 17
Pridružen: 19. Feb 2007 ob 11:51
T-2: Že imam
Paket: 1/256+TV

Re: T-2 katastrofa. Zame!

Odgovor Napisal/-a pagatz » 26. Nov 2007 ob 08:01

Navadni Nimda napisal/-a:Pagatz, ne biti jezen. Točno veš kdo je kriv za tvoje (in nekaterih tvojih sosedov) težave. Potrpeti prosim, poštimali vam bodo v najkrajšem možnem času.:)
Ja, seveda, kriv je bugimen Telekom, ne? Sicer pa jaz tega ne vem, vem samo da nič ne dela. In da je T-2 najemnik parice od Telekoma in ne jaz! In da ti, kot ponavadi, prebereš samo tisto kar ti paše. O tem da se reklamacije ne rešujejo, da si HD ne zapiše klica in da več kot očitno delate vse, da se me čimprej znebite, seveda niti besede...

Vsi ki ste vprašali zakaj vztrajam? Dobro vprašanje, tudi sam (in moja družina) si ga večkrat postavim... :? Ne vem, mogoče zato ker par dni ko dela, dela OK, ker je slika na TV čista (vsaj zadnjih 10 dni je bila), ker me vedno znova zapeljejo obljube da zdaj pa je zadeva rešena, ker mi gre obnašanje T1 načeloma na živce in bi rad pomagal konkurenci itd. Če pogledam težave, je pravzaprav zame T-2 čisto iracionalna odločitev :lol: Je pa zadnje dogajanje izbilo sodu dno, in se že oziram za konkurenco. Kot vse kaže, dosti slabše ne more bit.

Vsem tistim, ki jim T-2 deluje OK, se opravičujem, da sem se drznil "nergat.". Vsem, ki pa jim ne dela, pa veliko sreče! Potrebovali jo boste.

P.S. Pa ne verjet oni gospe na HD da je "čakalna doba manj kot minuto". Nikoli ni :razz:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 26. Nov 2007 ob 08:53

Če ti ne rešijo še danes, mi lahko spet pošlješ "številko priključka" in bom preveril. Tudi to, da si prijavil napako in ni bila zapisana...
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a Cobane » 26. Nov 2007 ob 09:08

Navadni Nimda napisal/-a:Tudi to, da si prijavil napako in ni bila zapisana...
Pa to vam jaz tumbam v vsakem drugem mailu, pa me še do danes niste jemali resno! Kdo se torej spreneveda?

NN, veliko svijnarije imate še za poštimat, samo videti (spregledati) jo nočete.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: T-2 katastrofa. Zame!

Odgovor Napisal/-a joel » 26. Nov 2007 ob 18:54

pagatz napisal/-a: Vsem tistim, ki jim T-2 deluje OK, se opravičujem, da sem se drznil "nergat.". Vsem, ki pa jim ne dela, pa veliko sreče! Potrebovali jo boste.
Po enem mesecu, odkar sem pri T2, mi vse deluje po pričakovanjih in povsem brez težav. Konec koncev pa je normalno, da se na forumu oglasiš, ko imaš težave, ne pa kadar ti vse deluje... Zunanji opazovalec pa dobi občutek "T2 katastrofe".

newjack
Uporabnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 17. Nov 2007 ob 10:09
T-2: Še nimam

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a newjack » 27. Nov 2007 ob 17:18

hehe rejzor, tale zamisel z Xhtml sicer ni slaba in cisto izvedljiva (pomoje) ampak problem je v tem, ker kar precejsen % ljudi NE zna uporabljat mobitela oziroma ga uporablja za klicanje. Ko gre za kaksne smse jim je ze tezko razumet. Js vem k si je mama kupla mobitel kok sivih las sm dubu sam z razlaganjem kako klicati oz napisati sms, da bi ji sel razlagat pa kako se wap uporablja ipd hehe pomoje da bi osivel takoj. Sej gre, pr uporabnikih mobitelov 12-25 let pol je pa ze pocas kriza rata nadaljno :)

@Fry: umm info kanal ni slaba ideja ampak kaj ko pa ima uporabnik t2 tv in pade dol use skp? u tem primeru mu info kanal cisto nic ne pomaga.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a madpanter » 29. Nov 2007 ob 21:10

Sedaj bom na tem forumu izvedel svoj izbruh jeze, ki sem ga doživel ob današnjem dogodku. Koga izbruhi jeze motijo naj ne čita in naj se vzdrži neumstnih komentarjev!!!!!!

No danes me je lepa čestitka od T-2 čakala v kastlcu. Opomin za neplačane storitve. Pa kaj ste vi normalni banda nesposobna, ste z marsa padli, zračunavate storitve za stvar ki nedeluje. 3 dopise sem že poslal, da zaradi nedelovanja storitev zavračam plačilo računa. Pa saj to nemoreš verjet, a vi sploh berete kaj pošto, a mate osnovno šolčke tam zaposlene. Danes sem zamenjal kabel do TK omarice z SFTP kablom. Najbolše kar ponuja slovensko tržišče in situacija se ni nič izboljšala. Pač glavni kabel je u ku*cu, kar ni moj problem. Kličem v tujino ne dobim povezave, zvoni 2x in potem telefon postane gluh impulzi pa tečejo. Pa saj te nemoreš verjet. Zaprite firmo raj nesposobneži. Ufh jutr ko se spravim na telefon in pokličem računovodstvo in če bo pameten tist, ki ga dobim na drugi strani mu bom sam opomin osebno prišel zataknit v rit!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Sej to nemorš verjet :evil: :evil: :evil: kok mi je zdej dekl u luft vrglo... pa kaj si ti normalen al kaj. Človek res nemore verjet kdo se tu norca dela. Par takih še pa bom prišel na brnčičevo naredit pizdarijo pa tut če bom šel za kak mesec sedet sam vem, da bom prišel do odgovornega za računovdske storitve in ta bo doživel sceno iz filma trije kralji ko najdejo zemljevid pri iračanu v določenem delu telesa.

No tukaj se moj izbruh konča, sedaj pa praktični nasvet. Popucajte to vaše klinčevo računovodstvo, ker je polno nesposobnežev ki nič ne delajo.

L.P. Mad

P.S.

Komi čakam TS optiko ker od vaše nič nebo ker ste nesposobni.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a BOBI » 29. Nov 2007 ob 21:13

Upam da ne boš plačal opominov in da se te končno že enkrat losamo 8)

PS: Za T1 optiko si pa lahko pod nosem obrišeš za najmanj 5 let ;-)

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a tonimona » 29. Nov 2007 ob 21:14

Že ki si jezen. Kako kaže s tvojo T-2 optiko? Ste kaj rešli v bloku?
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a madpanter » 29. Nov 2007 ob 21:30

@ tonimona: Ne človek z gratela ni prišel na sestanek odbora (sem ga sam klical in sem zvedel da naj bi avto sesul, sam mislim da je korektno da obvestiš ljudi s katerimi si bil zmenjen za sestanek da poveš da zaradi izredenga dogodka se neboš mogel udeležit ne pa da so dol v prostoru tri ure čakal ko bedaki :evil: ), ki je bil dogovorjen prejšno sredo ali četrtek. Dol mi visi in za eno in za drugo optiko, naslednji mesec če bom pri volji bom prišel z pisnim dopisom na T-2 da zahtevam zaradi ne zagotavlanja storitev povrnitev vseh priključkov v prvotno stanje. Torej priklop kabelske televizije, priklop PSTN priključka pri TS, ker z njim vsaj lahko kličem in vem zakaj plačam 10 evrov naročnie, unim na t-2, ki ni jasno ali komu drugemu mu bom razložu: zato, ker ko dvignem kur*evo slušalko in slišim tu tuuuu tu tuuuu in odtipkam cifro dobim povezava pa če je treba u tađikistan medem, ko na t-2 čez dve meje nemorm poklicet. Sej vemo mala para malo muzike. Skratka ortikarije počasi dobivam :roll: in tudi potrplenja mi počasi zmankuje. Aja spet zanimivost še to. Sem prašal ko sem prijavil uradno napako na HD kdaj se misli primajat tehnik kaj k nam z sunrisom. Pa mi prbije sej ni naročen, men pa zavre ampak sem se zadržal in rečem aja, men je pa vaš sodelavc zagotovil pred 4 mesci da bo v roku 1 tedna pri nas meritve opravil. Torej še vedno so nesposobneži zaposleni, ali pa imate virus pa vam požira vnose v sistem ali pa nekdo briše. Skratka nevem odločte se kaj je narobe men je itak že ravno use.

@BOBI: telekom optiko bodo napeljali do novega leta tako informacijo sme danes dobil od predsednika HŠ medtem, ko se gratel že 2 leti jajca, ker niso sposobni napisat pogodbe o izvedbi del tako kakor se zagre. Sory tudi jaz sem sedaj sprevidel, da so popolnoma neresni. Ko pride TS optika bom imel pri njih trojčka. Skratka brezžični siemens IP telefon, siol TV z HBO (pomoje bo takrat tut ze sport klub al kakršn kol klub je ze ki ni na kabelski) ter net 20/20.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a BOBI » 29. Nov 2007 ob 21:38

Mad, za to imam samo dve besede "HVALA KURCU", zdaj boš pa lahko njih jahal in se delal norca iz ljudi!

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a madpanter » 29. Nov 2007 ob 21:42

Ja BOBI sej jaz tudi tako pravim, ker pri njih služba za reklamacije saj dela z razliko od T-2 službe... No da še pohvalim danes gospoda Janeza iz telekoma, ki si je vzel danes čas in sva zamenjala kabel. Delo je opravil izven delovnega časa, jebala sva se, ko blesava in nič ni računal !!!!!!
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

pagatz
Novinec
Prispevkov: 17
Pridružen: 19. Feb 2007 ob 11:51
T-2: Že imam
Paket: 1/256+TV

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a pagatz » 29. Nov 2007 ob 21:53

Fer je, da povem da se je v torek zadeva rešla. Brez interneta in TV sem bil "samo" 5 dni. In rešitev: monter je zamenjal modem, nekaj klical na centralo, stare škatle vzel in odšel. Torej T-2 napaka, ali ne? Ali pa T1 kakšne čudne signale spušča v ozračje s tistim njihovim mavričnim kombijem ;-) Ki po čudežu onesposobijo samo T2 opremo. :mrgreen:

Madpanter: popolnom te razumem. Tudi jaz sem danes dobil opomin za mesece ko mi ni delalo, ko sem zavrnil plačilo in poslal reklamacijo. Da imam izdana že 2 dobropisa nikome ništa. Da mi ne dela, tudi nikogar (s častno izjemo Nimde) ne zanima. Saj se ne bi sploh sekiral, ampak trenutno sem v situaciji ko je T2 meni dolžen denar (zaradi dobropisov sem v "plusu"), oni pa meni opomine pošiljajo :evil: :!:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8495
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: T-2 katastrofa

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Nov 2007 ob 08:24

madpanter pa sedaj ko imaš nov kabel zadeva kaj boljša?
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno