Prenos lastništva

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
blaze666
Uporabnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 10:36
T-2: Že imam
Paket: T-2 trojček
Kraj: Jesenice

Prenos lastništva

Odgovor Napisal/-a blaze666 » 1. Sep 2008 ob 19:55

Pozdrav,

Imam eno administrativno vprašanje. Obstaja kje na spletni strani dokument s katerim vložiš zahtevo za prenos lastništva ali je potrebno pošiljati dopis in podpis obeh strank (zdajšnji naročnik in novi naročnik)? Kako ta zadeva pri T-2 sploh zgleda in ali je sploh izvedljiva?
Stvar je namreč taka. Danes sem se zglasil v PE Kranj kjer sem želel nekaj urediti a me je zaposlena/študentka gladko zavrnila, da spremembe v pogodbi lahko naredi samo v prisotnosti naročnika, ki pa je za daljši čas službeno odsoten in ga ni v Sloveniji. Nesmiselno se mi zdi zavračati take zadeve na tak način glede na to, da sem z naročnikom v sorodu (isti priimek in isti naslov). Zamudno se mi zdi pošiljati dopise po pošti za vsako sran*e, če pa lahko to uredim vsak dan ko se vračam domov. Smiselna rešitev je torej samo spremeba naročnika saj zdajšnjega v celem letu skoraj nikoli ni doma.

Aja, pa še to, da me ne boste napadli da pač pri takih pogodbah stvar tako stoji.....tudi sam se ukvarjam z naročniškimi pogodbami in v dobro operaterja in stranke kjer gre za sorodstvena razmerja in istega naslova zadevo lepo speljemo do konca.
Mogoče imam samo jaz tako srečo ampak niti ena stvar, ki smo jo na priključku spreminjali se ni odvila gladko. Mnogokrat še na banki lažje in hitreje uredim zadeve.

Pa brez zamere, še vedno ste "najboljši" provider :)

Lp!
Slika
Slika

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Prenos lastništva

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 1. Sep 2008 ob 19:57

žal ti v tem primeru ne preostane drugega kot ad si zrihtaš soglasje trenutnega naročnika,
prenos lastništva brez soglasja naročnika ne bodo naredili.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Prenos lastništva

Odgovor Napisal/-a Cobane » 1. Sep 2008 ob 21:07

Jaz imam pa bogatega strica... po tvoje bi lahko sam šel na banko in povedal, da sva v sorodu, in bi mi denar kar prepumpali na moj bančni račun! :owned:

Hvala za idejo... jutri takoj letim na banko! :pivo:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
blaze666
Uporabnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 10:36
T-2: Že imam
Paket: T-2 trojček
Kraj: Jesenice

Re: Prenos lastništva

Odgovor Napisal/-a blaze666 » 2. Sep 2008 ob 11:11

@Cobane: Naj ti tvoj bogati stric kupi malo pameti, da si boš zadeve malo bolj smiselno razlagal.

@slow_slow: To mi je jasno, pogrešam samo obrazce na spletni strani, ki bi vse skupaj malo pohitrili. Že en lep čas opažam na servisnih straneh da so v pripravi takšni dokumenti a kdaj bodo na voljo?

Lp!
Slika
Slika

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Prenos lastništva

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 2. Sep 2008 ob 11:12

nimam podatka jaz o tem, mogoče ve NN kaj več

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Prenos lastništva

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 2. Sep 2008 ob 11:45

Blaze666: Pokliči na Klicni center. Te stvari okoli prenosa lastništva bodo vedeli, saj nisi prvi, ki ima tovrstni problem za rešiti!
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Prenos lastništva

Odgovor Napisal/-a Cobane » 2. Sep 2008 ob 17:46

blaze666 napisal/-a:@Cobane: Naj ti tvoj bogati stric kupi malo pameti, da si boš zadeve malo bolj smiselno razlagal.
Ne more, ker ga celo leto ni doma! Ampak denar sem pa dobil na banki! Thanks stari! :D
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Odgovori